Free Shipping
Free Shipping
$1,153.52
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giles 91945 Skirt Fsh 6 8 In Weld Assembly Unive
Item:
#1476888
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 91945 |
| Manufacturer Part # | 91945 |
| Height | 4.5" |
| Width | 82" |
| Depth | 185" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles 91945 Skirt Fsh 6 8 In Weld Assembly Unive
$1,153.52
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles 91945 Skirt Fsh 6 8 In Weld Assembly Unive