$94.61
$98.25
Compare Price
You save
$3.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GIL30248
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giles GIL30248 Charcoal Filter 20 X 12 3/8
Item:
#1322630
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | GIL30248 |
| Manufacturer Part # | GIL30248 |
| Height | 2.7" |
| Width | 13" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giles GIL30248 Charcoal Filter 20 X 12 3/8
$94.61
$98.25
You save
$3.64
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giles GIL30248 Charcoal Filter 20 X 12 3/8