Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giorik 2019291 Glass Inner Us 101 Sb
Item:
#1477463
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 2019291 |
| Manufacturer Part # | 2019291 |
| Height | 6" |
| Width | 27" |
| Depth | 33" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giorik 2019291 Glass Inner Us 101 Sb
$533.56
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giorik 2019291 Glass Inner Us 101 Sb