Free Shipping
Free Shipping
$1,078.78
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giorik 2020802 Glass Inner Us 202 Sb
Item:
#1477471
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 2020802 |
| Manufacturer Part # | 2020802 |
| Height | 1" |
| Width | 30" |
| Depth | 58" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giorik 2020802 Glass Inner Us 202 Sb
$1,078.78
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giorik 2020802 Glass Inner Us 202 Sb