Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Giorik 2025638 Glass Inner Us 101 Evo
Item:
#1477477
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 2025638 |
| Manufacturer Part # | 2025638 |
| Height | 6" |
| Width | 26" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Giorik 2025638 Glass Inner Us 101 Evo
$607.55
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giorik 2025638 Glass Inner Us 101 Evo