Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 7050017
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Giorik 7050017 Fitting Gas Valve Assy
Item:
#1198483
Technical details
| Manufacturer | Giorik |
|---|---|
| Model Number | 7050017 |
| Manufacturer Part # | 7050017 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Giorik 7050017 Fitting Gas Valve Assy
$18.40
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Giorik 7050017 Fitting Gas Valve Assy
