$1.02
$1.64
Compare Price
You save
$0.62
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glass Maid 122 Sleeve 7/16 Cct
Item:
#1135735
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glass Maid |
|---|---|
| Model Number | 122 |
| Manufacturer Part # | 122 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Glass Maid 122 Sleeve 7/16 Cct
$1.02
$1.64
You save
$0.62
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glass Maid 122 Brass Ferrule 7/16" Cct Each

