$11.90
$12.35
Compare Price
You save
$0.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glass Maid 126 1/4in To 3/16in Sleeve
Item:
#1227833
Technical details
| Manufacturer | Glass Maid |
|---|---|
| Model Number | 126 |
| Manufacturer Part # | 126 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glass Maid 126 1/4in To 3/16in Sleeve
$11.90
$12.35
You save
$0.45
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glass Maid 126 1/4in To 3/16in Sleeve
