Free Shipping
Free Shipping
$906.36
$1,000.00
Compare Price
You save
$93.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 01001270
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glass Pro 01001270 Water Pump
Item:
#1183648
Technical details
| Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | 01001270 |
| Manufacturer Part # | 01001270 |
| Height | 5.3" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 8.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Glass Pro 01001270 Water Pump
$906.36
$1,000.00
You save
$93.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro 01001270 Water Pump, 115vac 2.0a 60hz 3450 Rpm 1/10hp, Glastender Gt-24 Gt-30

