Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket .
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro 07000831
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glass Pro 07000831 Power Supply
Item:
#1193223
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | 07000831 |
| Manufacturer Part # | 07000831 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro 07000831 Power Supply

