Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro GT-034505
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glass Pro GT-034505 Cartridge Kit
| Manufacturer | Glass Pro |
|---|---|
| Model Number | GT-034505 |
| Manufacturer Part # | GT-034505 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glass Pro GT-034505 Detergent Pump Cartridge Kit, Glastender Glass Washer Gt-18 Gt-18 1 Gt-18 1l Gt-18 1r, Gt-18 2 Gt-18 2-ic Gt-24 Gt-30 Gw24

