$63.45
$70.00
Compare Price
You save
$6.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 01000656
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 01000656 Curtain Wash/rinse
Item:
#1181878
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000656 |
| Manufacturer Part # | 01000656 |
| Height | 1.3" |
| Width | 12" |
| Depth | 16.95" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Glastender 01000656 Curtain Wash/rinse
$63.45
$70.00
You save
$6.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000656 Wash Or Rinse Curtain, Glastender Gt-30

