$311.79
$344.00
Compare Price
You save
$32.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000685
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 01000685 Curtain Set (complete) Gt 30
Item:
#1287337
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000685 |
| Manufacturer Part # | 01000685 |
| Height | 3.6" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 01000685 Curtain Set (complete) Gt 30
$311.79
$344.00
You save
$32.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000685 Curtain Set (complete) Gt 30
