$19.94
$22.00
Compare Price
You save
$2.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01000766
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 01000766 Drain Fitting 1 1/2 Stainles
Item:
#1288131
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01000766 |
| Manufacturer Part # | 01000766 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 01000766 Drain Fitting 1 1/2 Stainles
$19.94
$22.00
You save
$2.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01000766 Drain Fitting 1 1/2 Stainles