$379.76
$419.00
Compare Price
You save
$39.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01001406
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 01001406 Main Control Module
Item:
#1288085
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01001406 |
| Manufacturer Part # | 01001406 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 01001406 Main Control Module
$379.76
$419.00
You save
$39.24
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01001406 Main Control Module
