$251.07
$277.00
Compare Price
You save
$25.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 01001586
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 01001586 Heater Perimeter Style 240v
Item:
#1287944
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 01001586 |
| Manufacturer Part # | 01001586 |
| Height | 2.85" |
| Width | 9.15" |
| Depth | 13.55" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 01001586 Heater Perimeter Style 240v
$251.07
$277.00
You save
$25.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 01001586 Heater Perimeter Style 240v