Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 03000460 Faucet Deck Mount With 12" Swing For D
Item:
#1477523
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03000460 |
| Manufacturer Part # | 03000460 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 13.05" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 03000460 Faucet Deck Mount With 12" Swing For D
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03000460 Faucet Deck Mount With 12" Swing For D