$38.97
$43.00
Compare Price
You save
$4.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 03002009 Spout Nsf Low Lead 10" Swing
Item:
#1477879
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03002009 |
| Manufacturer Part # | 03002009 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 03002009 Spout Nsf Low Lead 10" Swing
$38.97
$43.00
You save
$4.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03002009 Spout Nsf Low Lead 10" Swing
