Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 03011713
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 03011713 Faucet Repair Kit
Item:
#1288130
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03011713 |
| Manufacturer Part # | 03011713 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03011713 Faucet Repair Kit