$27.19
$30.00
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 03015967
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 03015967 Rinser Faucet Repair Kit
Item:
#1287929
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 03015967 |
| Manufacturer Part # | 03015967 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 03015967 Rinser Faucet Repair Kit
$27.19
$30.00
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 03015967 Rinser Faucet Repair Kit
