$13.77
$27.00
Compare Price
You save
$13.23
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender aftermarket .
- Engineered to match existing Glastender units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glastender 04000091
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 04000091 Gasket Freezer Lid
Item:
#1287651
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000091 |
| Manufacturer Part # | 04000091 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Glastender 04000091 Gasket Freezer Lid
$13.77
$27.00
You save
$13.23
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000091 Gasket Freezer Lid