Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 04000092
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 04000092 Gasket Freezer Lid Fra 36 Frb 36 Di
Item:
#1477888
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000092 |
| Manufacturer Part # | 04000092 |
| Height | 4.1" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 04000092 Gasket Freezer Lid Fra 36 Frb 36 Di
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000092 Gasket Freezer Lid Fra 36 Frb 36 Di
