Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 04000104
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 04000104 Faucet Dipper Well Low Lead
Item:
#1477890
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 04000104 |
| Manufacturer Part # | 04000104 |
| Height | 1.95" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 04000104 Faucet Dipper Well Low Lead
