Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 05001785
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 05001785 Pump Glycol 100 Gph Brass
Item:
#1477897
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 05001785 |
| Manufacturer Part # | 05001785 |
| Height | 3.35" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 05001785 Pump Glycol 100 Gph Brass