$13.60
$15.00
Compare Price
You save
$1.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001424
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06001424 Lens Cover Fluorescent Bulb Slide Top
Item:
#1477903
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001424 |
| Manufacturer Part # | 06001424 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 9.6" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06001424 Lens Cover Fluorescent Bulb Slide Top
$13.60
$15.00
You save
$1.40
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001424 Lens Cover Fluorescent Bulb Slide Top
