Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001468
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06001468 Tubing Vinyl Clear Drain Lin
Item:
#1477905
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001468 |
| Manufacturer Part # | 06001468 |
| Height | 4.35" |
| Width | 13.45" |
| Depth | 17.8" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06001468 Tubing Vinyl Clear Drain Lin
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001468 Tubing Vinyl Clear Drain Lin