$295.48
$326.00
Compare Price
You save
$30.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001529
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06001529 Door Black Vinyl Clad
Item:
#1287954
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001529 |
| Manufacturer Part # | 06001529 |
| Height | 1" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 33.5" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06001529 Door Black Vinyl Clad
$295.48
$326.00
You save
$30.52
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001529 Door Black Vinyl Clad
