$18.13
$20.00
Compare Price
You save
$1.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06001560 Caster Swivel 2 1/2 High
Item:
#1288111
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001560 |
| Manufacturer Part # | 06001560 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06001560 Caster Swivel 2 1/2 High
$18.13
$20.00
You save
$1.87
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001560 Caster Swivel 2 1/2 High
