$1.82
$2.00
Compare Price
You save
$0.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06001574
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06001574 Thumbscrew Stainless Steel
Item:
#1288113
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06001574 |
| Manufacturer Part # | 06001574 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06001574 Thumbscrew Stainless Steel
$1.82
$2.00
You save
$0.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06001574 Thumbscrew Stainless Steel
