$48.94
$54.00
Compare Price
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06004389 Shelf 20 5/8" X 17 1/2"
Item:
#1193154
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06004389 |
| Manufacturer Part # | 06004389 |
| Height | 0.25" |
| Width | 17.37" |
| Depth | 21.55" |
| Weight | 3.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Glastender 06004389 Shelf 20 5/8" X 17 1/2"
$48.94
$54.00
You save
$5.06
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06004389 Gray Epoxy Coated

