Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06006121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06006121 Power Cord Assembly Replacement Co St
Item:
#1478026
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06006121 |
| Manufacturer Part # | 06006121 |
| Height | 2.5" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 1.32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06006121 Power Cord Assembly Replacement Co St
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06006121 Power Cord Assembly Replacement Co St
