Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06006255
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06006255 Door Glass Black Bb E/s
Item:
#1478029
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06006255 |
| Manufacturer Part # | 06006255 |
| Height | 2.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 39" |
| Weight | 22.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06006255 Door Glass Black Bb E/s