$104.23
$115.00
Compare Price
You save
$10.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06008492
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06008492 Grille Black Fv48 (march 2017 And Afte
Item:
#1478039
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06008492 |
| Manufacturer Part # | 06008492 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 48" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06008492 Grille Black Fv48 (march 2017 And Afte
$104.23
$115.00
You save
$10.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06008492 Grille Black Fv48 (march 2017 And Afte