$425.08
$469.00
Compare Price
You save
$43.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06008990
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06008990 Compressor R134a 115v Embraco Em45hh
Item:
#1478040
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06008990 |
| Manufacturer Part # | 06008990 |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 18.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06008990 Compressor R134a 115v Embraco Em45hh
$425.08
$469.00
You save
$43.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06008990 Compressor R134a 115v Embraco Em45hh
