$659.83
$728.00
Compare Price
You save
$68.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06010421 Door Bp Glass Cooler
Item:
#1288270
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06010421 |
| Manufacturer Part # | 06010421 |
| Height | 2" |
| Width | 24" |
| Depth | 34" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06010421 Door Bp Glass Cooler
$659.83
$728.00
You save
$68.17
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06010421 Door Bp Glass Cooler