$582.78
$643.00
Compare Price
You save
$60.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06010475
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06010475 Door Bp Glass Cooler 16 Opening Sta
Item:
#1478053
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06010475 |
| Manufacturer Part # | 06010475 |
| Height | 5" |
| Width | 21" |
| Depth | 34" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06010475 Door Bp Glass Cooler 16 Opening Sta
$582.78
$643.00
You save
$60.22
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06010475 Door Bp Glass Cooler 16 Opening Sta