$194.87
$215.00
Compare Price
You save
$20.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 06011103
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 06011103 Shelf Kit Bp 20 Door Op Ening
Item:
#1288116
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 06011103 |
| Manufacturer Part # | 06011103 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 06011103 Shelf Kit Bp 20 Door Op Ening
$194.87
$215.00
You save
$20.13
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 06011103 Shelf Kit Bp 20 Door Op Ening
