$55.05
$69.42
Compare Price
You save
$14.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 07000166 Relay Fan Evaporator 120v Mf
Item:
#1287650
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 07000166 |
| Manufacturer Part # | 07000166 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Glastender 07000166 Relay Fan Evaporator 120v Mf
$55.05
$69.42
You save
$14.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 07000166 Relay Fan Evaporator 120v Mf
