$312.69
$345.00
Compare Price
You save
$32.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 07000214
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 07000214 Door Sliding
Item:
#1137744
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 07000214 |
| Manufacturer Part # | 07000214 |
| Height | 4.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 32" |
| Weight | 8.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Glastender 07000214 Door Sliding
$312.69
$345.00
You save
$32.31
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 07000214 Sliding Door. 32-3/16", Glastender Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf36-sf2 St36 St48-bg

