$287.32
$317.00
Compare Price
You save
$29.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender 08000078
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 08000078 Coil Condenser Mf Mfv Fvs 10.68 X 8
Item:
#1478096
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 08000078 |
| Manufacturer Part # | 08000078 |
| Height | 3.6" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 12.45" |
| Weight | 2.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 08000078 Coil Condenser Mf Mfv Fvs 10.68 X 8
$287.32
$317.00
You save
$29.68
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 08000078 Coil Condenser Mf Mfv Fvs 10.68 X 8
