Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 08000081
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Glastender 08000081 Blade Fan 8 3/4"
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 08000081 |
| Manufacturer Part # | 08000081 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 08000081 Fan Blade 8-3/4" Dia., True T-23 T-23-2 T-24-gc T-35 T-36-gc T-49f Tbb-4, Td-50-18 Ts23 Tssu 36-12mb Tssu 48-18mb Tssu Series, Tssu-48 Tssu-48-8-47 Tuc-48 Tuc-60 Tuc-67d-2 Tuc27f, Twt-48 Twt-60 Twtf Series

