$87.01
$96.00
Compare Price
You save
$8.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 08000373 Drain Pan Housing Evaporator
Item:
#1478104
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 08000373 |
| Manufacturer Part # | 08000373 |
| Height | 8" |
| Width | 30" |
| Depth | 70" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 08000373 Drain Pan Housing Evaporator
$87.01
$96.00
You save
$8.99
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 08000373 Drain Pan Housing Evaporator