$46.23
$51.00
Compare Price
You save
$4.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 11000070
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 11000070 Gasket Wiper (5' L)
Item:
#1135378
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 11000070 |
| Manufacturer Part # | 11000070 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Glastender 11000070 Gasket Wiper (5' L)
$46.23
$51.00
You save
$4.77
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 11000070 Color Gray, Material Rubber, Length 5

