$138.63
$161.00
Compare Price
You save
$22.37
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 11000080 Coil Condenser 7 X 8
Item:
#1287938
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 11000080 |
| Manufacturer Part # | 11000080 |
| Height | 5" |
| Width | 7.38" |
| Depth | 11" |
| Weight | 2.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender 11000080 Coil Condenser 7 X 8
$138.63
$161.00
You save
$22.37
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 11000080 Coil Condenser 7 X 8