$67.07
$74.00
Compare Price
You save
$6.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro .
- Authorized Glass Pro dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glass Pro 7000162
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender 7000162 Shelf
Item:
#1137824
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | 7000162 |
| Manufacturer Part # | 7000162 |
| Height | 2" |
| Width | 12" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Glastender 7000162 Shelf
$67.07
$74.00
You save
$6.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender 7000162 Shelf 12" X 19-5/8", Glastender Mf24-b2 Mf36 Mf36-b2 Mf48 Mf48-b2 Mf48-b2-t

