Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender C-4X4-1/8 Caster Kit 4 1/8"h Set Of 4
Item:
#2232155
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | C-4X4-1/8 |
| Manufacturer Part # | C-4X4-1/8 |
| Height | 6.8" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 6.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender C-4X4-1/8 Caster Kit 4 1/8"h Set Of 4
About this item
Product Details
Product Details
Glastender C-4X4-1/8 Caster Kit 4 1/8"h Set Of 4
