$41.70
$46.00
Compare Price
You save
$4.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender CLEG 6" Leg For Cooler Cabinets
Item:
#1478127
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | CLEG |
| Manufacturer Part # | CLEG |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender CLEG 6" Leg For Cooler Cabinets
$41.70
$46.00
You save
$4.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender CLEG 6" Leg For Cooler Cabinets
