$25.50
$50.00
Compare Price
You save
$24.50
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Glastender GLA06006106 22 5/16 X 26 1/4 Gasket Door Fits Glastender
Item:
#1337276
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA06006106 |
| Manufacturer Part # | GLA06006106 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Glastender GLA06006106 22 5/16 X 26 1/4 Gasket Door Fits Glastender
$25.50
$50.00
You save
$24.50
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA06006106 22 5/16 X 26 1/4 Gasket Door Fits Glastender
