$17.33
$34.00
Compare Price
You save
$16.67
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glass Pro aftermarket .
- Engineered to match existing Glass Pro units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Glass Pro GLA11000124
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender GLA11000124 Door Gasket 18 1/2" X 12"
Item:
#1197158
Technical details
| Fits with Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA11000124 |
| Manufacturer Part # | GLA11000124 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Glastender GLA11000124 Door Gasket 18 1/2" X 12"
$17.33
$34.00
You save
$16.67
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA11000124 Door Gasket 18 1/2" X 12"