$88.82
$98.00
Compare Price
You save
$9.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Glastender .
- Authorized Glastender dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Glastender GLA3001873
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Glastender GLA3001873 Dispenser Soap 16 Oz
Item:
#1135380
Technical details
| Manufacturer | Glastender |
|---|---|
| Model Number | GLA3001873 |
| Manufacturer Part # | GLA3001873 |
| Height | 3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Glastender GLA3001873 Dispenser Soap 16 Oz
$88.82
$98.00
You save
$9.18
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Glastender GLA3001873 Dispenser Soap 16 Oz
